CHNR1050-470M-00000
DigiKeys produktnummer
4661-CHNR1050-470M-00000TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkarens produktnummer
CHNR1050-470M-00000
Beskrivning
FIXED IND 47UH 2A 163 MOHM SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
47 µH Avskärmad Trådlindad Induktor 2 A 163mOhm Icke standard
Kategori
Skärmning
Avskärmad
Tillv.
Likströmsresistans (DCR)
163mOhm
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,394" x B 0,394" (10,00 x 10,00mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
3,3A
Höjd - monterad (max)
0,197" (5,00mm)