CHNR1050-221M-00000
DigiKeys produktnummer
4661-CHNR1050-221M-00000TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Chipsen
Tillverkarens produktnummer
CHNR1050-221M-00000
Beskrivning
FIXED IND 220UH 1A 675 MOHM SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
220 µH Halvskärmad Trådlindad Induktor 1 A 675mOhm Icke standard
Kategori
Skärmning
Halvskärmad
Tillv.
Likströmsresistans (DCR)
675mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Typ
Trådlindad
Monteringstyp
Ytmontering
Induktans
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±20%
Leverantörens enhetsförpackning
2-SMD
Strömklassning (Ampere)
Storlek/dimension
L 0,394" x B 0,394" (10,00 x 10,00mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
1,8A
Höjd - monterad (max)
0,197" (5,00mm)