SCT55048R9KMPA4
DigiKeys produktnummer
5025-SCT55048R9KMPA4-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SCT55048R9KMPA4
Beskrivning
TX 1 COIL 1 LAYER 8.9UH 6000MA
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 spole, 1 lager 8,9µH Trådlösa laddningsspolar Sändare Max. 55mOhm
Kategori
Induktans
8,9µH
Tillverkare
Superworld Electronics (S) Pte. Ltd.
Tolerans
±10%
Serie
Likströmsresistans (DCR)
Max. 55mOhm
Förpackning
Påse
Strömklassning (Ampere)
6A
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Funktion
Sändare
Storlek/dimension
2,17" diam. x 0,16" H (55,0mm x 4,0mm)