SXT32418CA38-13.560M
DigiKeys produktnummer
2388-SXT32418CA38-13.560M-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SXT32418CA38-13.560M
Beskrivning
CRYSTAL 13.560MHZ 18PF SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
13.56 MHz ±25ppm Kristaller 18pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
SXT32418CA38-13.560M Modeller
Kategori
Lastkapacitans
18pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Arbetstemperatur
-30°C-85°C
Frekvens
13.56 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±25ppm
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)