SXT21412BB38-50.000M
DigiKeys produktnummer
2388-SXT21412BB38-50.000M-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SXT21412BB38-50.000M
Beskrivning
CRYSTAL 50.000MHZ 12PF SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
50 MHz ±30ppm Kristaller 12pF 60 Ohms 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SXT21412BB38-50.000M Modeller
Kategori
Lastkapacitans
12pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-30°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
50 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)