SXO75L3C271-106.250M
DigiKeys produktnummer
2388-SXO75L3C271-106.250M-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SXO75L3C271-106.250M
Beskrivning
XTAL OSC XO 106.2500MHZ LVDS SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
106.25 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
Kategori
Utgång
LVDS
Tillv.
Spänning - källa
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±25ppm
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Ström - drift (max)
60mA
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Höjd - monterad (max)
0,067" (1,70mm)