SXO75C3C481-48.000M
DigiKeys produktnummer
2388-SXO75C3C481-48.000M-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SXO75C3C481-48.000M
Beskrivning
XTAL OSC XO 48.0000MHZ CMOS SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
48 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Kategori
Utgång
CMOS
Tillv.
Spänning - källa
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±25ppm
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Ström - drift (max)
25mA
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Höjd - monterad (max)
0,063" (1,60mm)