SXO75C3A071-100.000M
DigiKeys produktnummer
2388-SXO75C3A071-100.000M-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SXO75C3A071-100.000M
Beskrivning
XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Kategori
Utgång
CMOS
Tillv.
Spänning - källa
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±50ppm
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
0°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Ström - drift (max)
65mA
Resonatorbas
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,063" (1,60mm)