SXO53L3D481-148.500M
DigiKeys produktnummer
2388-SXO53L3D481-148.500M-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SXO53L3D481-148.500M
Beskrivning
XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
148.5 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
Kategori
Utgång
LVDS
Tillv.
Spänning - källa
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±20ppm
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Ström - drift (max)
60mA
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Höjd - monterad (max)
0,047" (1,20mm)