SXO53L3C271-150.000M
DigiKeys produktnummer
2388-SXO53L3C271-150.000M-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SXO53L3C271-150.000M
Beskrivning
XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVDS SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
150 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
Kategori
Utgång
LVDS
Tillv.
Spänning - källa
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±25ppm
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Ström - drift (max)
60mA
Resonatorbas
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,047" (1,20mm)