SVC75C3A48D2-125.000M är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Suntsu Electronics, Inc.
I lager: 0
Datablad
Direkt
Skyworks Solutions Inc.
I lager: 0
Datablad
Direkt
Skyworks Solutions Inc.
Diodes Incorporated
125 MHz VCXO CMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
SVC75C3A48D2-125.000M
DigiKeys produktnummer
2388-SVC75C3A48D2-125.000M-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SVC75C3A48D2-125.000M
Beskrivning
XTAL OSC VCXO 125.0000MHZ CMOS
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Absolute Pull Range (APR)
±50ppm
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Ström - drift (max)
25mA
Resonatorbas
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,067" (1,70mm)