SF11592A-1092HBL.GN.I55 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Sunon Fans
I lager: 277
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Sunon Fans
I lager: 34
Datablad
Orion Fans
I lager: 0
Fläktar Tubeaxial 115VAC Fyrkantig - L 91,5mm x H 91,5mm Kula 37,0 CFM (1,04m³/min) 2 trådledare
Sunon IP Fans
SUNON Fan Temperature Overview
SF11592A-1092HBL.GN.I55
DigiKeys produktnummer
259-1643-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SF11592A-1092HBL.GN.I55
Beskrivning
FAN AXIAL 91.5X25.5MM 115VAC
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Brus
40,0dB(A)
Tillverkare
Effekt (Watt)
12,00W
Serie
RPM
2850 varv/min
Aktiv
Ingångsskydd
IP55 - dammskyddad, vattenbeständig
Spänning - märkt
115VAC
Arbetstemperatur
14-158°F (-10-70°C)
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 91,5mm x H 91,5mm
Godkännande myndighet
CE, cUL, TUV, UL
Bredd
25,50mm
Vikt
0,617 lb (280,00 g)
Luftflöde
37,0 CFM (1,04m³/min)
Strömklassning (Ampere)
0,110A
Statiskt tryck
0,190 in H2O (47,3 Pa)