MF92251V3-1000U-A99
DigiKeys produktnummer
259-1784-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MF92251V3-1000U-A99
Beskrivning
FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläkt Tubeaxial 12VDC Fyrkantig - L 92mm x H 92mm Vapo-Bearing™ 39,5 CFM (1,11m³/min) 2 trådledare
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MF92251V3-1000U-A99 Modeller
Kategori
Brus
28,0dB(A)
Tillv.
Effekt (Watt)
900 mW
Serie
RPM
Förpackning
Bulk
Terminering
2 trådledare
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
14-158°F (-10-70°C)
Spänning - märkt
Godkännande myndighet
cURus, TUV
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 92mm x H 92mm
Vikt
0,203 lb (92,08 g)
Bredd
25,00mm
Strömklassning (Ampere)
0,075A
Luftflöde
39,5 CFM (1,11m³/min)
Spänningsintervall
4,5-13,8VDC
Statiskt tryck
0,100 in H2O (24,9 Pa)
Material - ram
Polybutylentereftalat (PBT)
Lagertyp
Vapo-Bearing™
Material - blad
Polybutylentereftalat (PBT)
Fläkttyp
Livslängd @ temp.
70 000tim vid 40°C