MF25101V1-1000U-G99
MF25101V1-1000U-G99
SUNON Fan Temperature Overview
MF25101V1-1000U-G99
DigiKeys produktnummer
259-MF25101V1-1000U-G99-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MF25101V1-1000U-G99
Beskrivning
FAN AXIAL 25X10MM 12VDC WIRE
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläkt Tubeaxial 12VDC Fyrkantig - L 25mm x H 25mm Vapo-Bearing™ 3,8 CFM (0,106m³/min) 3 trådledare
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MF25101V1-1000U-G99 Modeller
Kategori
Brus
26,0dB(A)
Tillv.
Effekt (Watt)
600 mW
Serie
RPM
Förpackning
Bulk
Terminering
3 trådledare
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
14-158°F (-10-70°C)
Spänning - märkt
Godkännande myndighet
cURus, TUV
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 25mm x H 25mm
Vikt
0,015 lb (6,8 g)
Bredd
10,00mm
Strömklassning (Ampere)
0,050A
Luftflöde
3,8 CFM (0,106m³/min)
Spänningsintervall
6-13,8VDC
Statiskt tryck
0,270 in H2O (67,3 Pa)
Material - ram
Polybutylentereftalat (PBT)
Lagertyp
Vapo-Bearing™
Material - blad
Polybutylentereftalat (PBT)
Fläkttyp
Livslängd @ temp.
70 000tim vid 40°C