Bilden för HA30101V3-1000U-G99 är inte tillgänglig
HA30101V3-1000U-G99
DigiKeys produktnummer
259-HA30101V3-1000U-G99-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HA30101V3-1000U-G99
Beskrivning
12VDC FAN 30X10MM ALARM
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläkt Tubeaxial 12VDC Fyrkantig - L 30mm x H 30mm Vapo-Bearing™ 3,5 CFM (0,098m³/min) 3 trådledare
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
HA30101V3-1000U-G99 Modeller
Kategori
Lagertyp
Vapo-Bearing™
Tillv.
Fläkttyp
Serie
Egenskaper
Automatisk omstart, hastighetssensor (varvtalsmätare)
Förpackning
Box
Brus
15,1dB(A)
Artikelstatus
Aktiv
Effekt (Watt)
0.3 W
Spänning - märkt
RPM
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 30mm x H 30mm
Terminering
3 trådledare
Bredd
10,00mm
Godkännande myndighet
CCC, CE, cURus, TUV, UKCA
Luftflöde
3,5 CFM (0,098m³/min)
Strömklassning (Ampere)
0,250A
Statiskt tryck
0,100 in H2O (24,9 Pa)