Bilden för EF60251B1-1000U-A99 är inte tillgänglig
EF60251B1-1000U-A99
DigiKeys produktnummer
259-EF60251B1-1000U-A99-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
EF60251B1-1000U-A99
Beskrivning
FAN AXIAL 12VDC 60X25MM
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläkt Tubeaxial 12VDC Fyrkantig - L 60mm x H 60mm Kula 23,5 CFM (0,658m³/min) 2 trådledare
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
EF60251B1-1000U-A99 Modeller
Kategori
Egenskaper
Automatisk omstart
Tillv.
Brus
31,5dB(A)
Serie
Effekt (Watt)
0.99 W
Förpackning
Box
RPM
Artikelstatus
Aktiv
Terminering
2 trådledare
Spänning - märkt
Arbetstemperatur
14-158°F (-10-70°C)
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 60mm x H 60mm
Godkännande myndighet
cURus, TUV
Bredd
25,00mm
Strömklassning (Ampere)
0,082A
Luftflöde
23,5 CFM (0,658m³/min)
Spänningsintervall
4,5-13,8VDC
Statiskt tryck
0,220 in H2O (55,0 Pa)
Material - ram
Polybutylentereftalat (PBT)
Lagertyp
Kula
Material - blad
Polybutylentereftalat (PBT)
Fläkttyp
Livslängd @ temp.
70 000tim vid 40°C