EF40101B1-1000U-F99 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Same Sky (Formerly CUI Devices)
I lager: 0
Datablad
Bilden för EF40101B1-1000U-F99 är inte tillgänglig
EF40101B1-1000U-F99
DigiKeys produktnummer
259-EF40101B1-1000U-F99-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
EF40101B1-1000U-F99
Beskrivning
12VDC FAN 40X10MM TACH
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläkt Tubeaxial 12VDC Fyrkantig - L 40mm x H 40mm Kula 8,0 CFM (0,224m³/min) 3 trådledare
Datablad
EDA-/CAD-modeller
EF40101B1-1000U-F99 Modeller
Kategori
Lagertyp
Kula
Tillv.
Fläkttyp
Serie
Egenskaper
Automatisk omstart, sensor för låst rotor
Förpackning
Box
Brus
27,3dB(A)
Artikelstatus
Aktiv
Effekt (Watt)
0.99 W
Spänning - märkt
RPM
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 40mm x H 40mm
Terminering
3 trådledare
Bredd
10,00mm
Godkännande myndighet
CCC, CE, cURus, TUV, UKCA
Luftflöde
8,0 CFM (0,224m³/min)
Strömklassning (Ampere)
0,082A
Statiskt tryck
0,190 in H2O (47,3 Pa)