EE92251S3-1000U-999
EE92251S3-1000U-999
Sunon DR Maglev
EE92251S3-1000U-999
DigiKeys produktnummer
259-1776-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
EE92251S3-1000U-999
Beskrivning
FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläkt Tubeaxial 12VDC Fyrkantig - L 92mm x H 92mm Hylsa 39,5 CFM (1,11m³/min) 2 trådledare
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
EE92251S3-1000U-999 Modeller
Kategori
Lagertyp
Hylsa
Tillv.
Fläkttyp
Serie
Brus
28,0dB(A)
Förpackning
Bulk
Effekt (Watt)
1.24 W
Artikelstatus
Senaste tidpunkt för inköp
RPM
Spänning - märkt
Terminering
2 trådledare
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 92mm x H 92mm
Godkännande myndighet
CE, CUR, TUV, UL
Bredd
25,00mm
Vikt
0,203 lb (92,08 g)
Luftflöde
39,5 CFM (1,11m³/min)
Strömklassning (Ampere)
0,103A
Statiskt tryck
0,100 in H2O (24,9 Pa)