EE50101S2-1000U-999 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
Sunon Fans
I lager: 0
Datablad
Similar
Same Sky (Formerly CUI Devices)
I lager: 0
Datablad
Fläkt Tubeaxial 12VDC Fyrkantig - L 50mm x H 50mm Hylsa 11,0 CFM (0,308m³/min) 2 trådledare
SUNON Fan Temperature Overview
SUNON Mounting and Bearing Considerations
EE50101S2-1000U-999
DigiKeys produktnummer
EE50101S2-1000U-999-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
EE50101S2-1000U-999
Beskrivning
FAN AXIAL 50X10MM 12VDC WIRE
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
EE50101S2-1000U-999 Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
900 mW
Tillv.
RPM
Serie
Terminering
2 trådledare
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
14-158°F (-10-70°C)
Artikelstatus
Senaste tidpunkt för inköp
Godkännande myndighet
CE, CUR, TUV, UL
Spänning - märkt
Vikt
0,043 lb (19,5 g)
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 50mm x H 50mm
Strömklassning (Ampere)
0,075A
Bredd
10,00mm
Spänningsintervall
6-13,8VDC
Luftflöde
11,0 CFM (0,308m³/min)
Material - ram
Polybutylentereftalat (PBT)
Statiskt tryck
0,110 in H2O (27,4 Pa)
Material - blad
Polybutylentereftalat (PBT)
Lagertyp
Hylsa
Livslängd @ temp.
35 000tim vid 40°C