CDRH125L125NP-150MC
DigiKeys produktnummer
308-CDRH125L125NP-150MCTR-ND - Remsa och spole (TR)
308-CDRH125L125NP-150MCCT-ND - Remsbit (CT)
308-CDRH125L125NP-150MCDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CDRH125L125NP-150MC
Beskrivning
FIXED IND 15UH 4.5A 33.8 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
15 µH Avskärmad Induktor 4.5 A Max. 33,8mOhm Icke standard
Kategori
Skärmning
Avskärmad
Tillv.
Likströmsresistans (DCR)
Max. 33,8mOhm
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Material - kärna
Monteringstyp
Ytmontering
Induktans
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,472" x B 0,472" (12,00 x 12,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,236" (6,00mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
4,4A