CDRCH12D78BNP-220MC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Bilden för CDRCH12D78BNP-220MC är inte tillgänglig
CDRCH12D78BNP-220MC
DigiKeys produktnummer
CDRCH12D78BNP-220MC-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CDRCH12D78BNP-220MC
Beskrivning
INDUCT ARRAY 2 COIL 22UH SMD
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Avskärmad 2 Spol-induktornät 88 µH Induktans - Ansluten i serie 22 µH Induktans – parallellkopplat Max. 48mOhm DC-resistans (DCR) – parallell 3.3 A Icke standard
Kategori
Ström - mättnadsström, parallell
7 A
Tillverkare
Sumida America Components Inc.
Ström - mättnadsström, serie
3.5 A
Serie
DC-resistans (DCR) - parallell
Max. 48mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
DC-resistans (DCR) - serie
Max. 192mOhm
Artikelstatus
Aktiv
Skärmning
Avskärmad
Antal spolar
2
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Induktans - parallellkopplade
22 µH
Monteringstyp
Ytmontering
Induktans - seriekopplade
88 µH
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,480" x B 0,480" (12,20 x 12,20mm)
Strömklassning - parallell
3.3 A
Höjd
0,315" (8,00mm)
Strömklassning - serie
1.6 A