SWR201-NRTN-S11-SA-WH är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
JST Sales America Inc.
I lager: 0
Datablad
Bilden för SWR201-NRTN-S11-SA-WH är inte tillgänglig
SWR201-NRTN-S11-SA-WH
DigiKeys produktnummer
SWR201-NRTN-S11-SA-WH-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SWR201-NRTN-S11-SA-WH
Beskrivning
CONN HEADER VERT 11POS 2MM
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 11 positioner 0,079" (2,00mm)
Kategori
Fästtyp
Spärrlås
Tillv.
Kontaktlängd - polstift
0,134" (3,40mm)
Serie
Isoleringshöjd
0,236" (6,00mm)
Förpackning
Bulk
Kontaktform
Kvadrat
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Tenn
Kontaktdonstyp
Kontaktytbehandling - polstift
Tenn
Kontakttyp
Stift
Kontaktmaterial
Mässing
Delning - hopkoppling
Isoleringsmaterial
Polyamid (PA66), nylon 6/6
Antal positioner
Arbetstemperatur
-25°C-85°C
Antal rader
1
Brandklassning av material
UL94 V-0
Antal inlästa positioner
Alla
Isolering, färg
White
Stil
Strömklassning (Ampere)
1A per kontakt
Mantling
Isolerkapslad - 4 väggar
Spänningsvärde
125V