Bilden för SWH201-NULN-S16-UU-WH är inte tillgänglig
SWH201-NULN-S16-UU-WH
DigiKeys produktnummer
SWH201-NULN-S16-UU-WH-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SWH201-NULN-S16-UU-WH
Beskrivning
CONN RCPT HSG 16POS 2.00MM
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
16 Rektangulära kontakter - höljen Uttag White 0,079" (2,00mm)
Kategori
Antal rader
1
Tillv.
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Kontaktterminering
Crimp
Förpackning
Bulk
Färg
White
Artikelstatus
Aktiv
Isoleringsmaterial
Polyamid (PA), nylon
Kontaktdonstyp
Arbetstemperatur
-25°C-85°C
Kontakttyp
Honuttag
Anmärkning
Kontakter säljes separat
Antal positioner
Basproduktens nummer
Stigning
0,079" (2,00mm)