PEC24SADN
DigiKeys produktnummer
S1042E-24-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PEC24SADN
Beskrivning
CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 24 positioner 0,100" (2,54mm)
Kategori
Kontaktlängd - polstift
0,420" (10,67mm)
Tillv.
Övergripande kontaktlängd
0,750" (19,05mm)
Isoleringshöjd
0,100" (2,54mm)
Arbetstemperatur
-65°C-125°C
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktlängd - hopkoppling
0,230" (5,84mm)
Antal Enhetspris Totalpris
1kr 19,61000kr 19,61
10kr 16,68600kr 166,86
100kr 14,17820kr 1 417,82
500kr 12,65574kr 6 327,87
1 000kr 12,05171kr 12 051,71
5 000kr 10,75887kr 53 794,35
Tillverkarens standardförpackning
Annan längd
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
I lager: 0
CONN HEADER VERT 1POS
I lager: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM