PEC17SFDN
DigiKeys produktnummer
S1242E-17-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PEC17SFDN
Beskrivning
CONN HEADER VERT 17POS 2.54MM
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 17 positioner 0,100" (2,54mm)
Kategori
Kontaktlängd - polstift
0,420" (10,67mm)
Tillv.
Övergripande kontaktlängd
0,838" (21,29mm)
Isoleringshöjd
0,100" (2,54mm)
Arbetstemperatur
-65°C-125°C
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktlängd - hopkoppling
0,318" (8,08mm)
Antal Enhetspris Totalpris
1kr 17,06000kr 17,06
10kr 14,50600kr 145,06
100kr 12,32350kr 1 232,35
500kr 10,99972kr 5 499,86
1 000kr 10,47478kr 10 474,78
5 000kr 9,35103kr 46 755,15
Tillverkarens standardförpackning
Annan längd
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
I lager: 519
CONN HEADER VERT 1POS
I lager: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
I lager: 0
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM