PEC17SAFN
DigiKeys produktnummer
S1062E-17-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PEC17SAFN
Beskrivning
CONN HEADER VERT 17POS 2.54MM
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 17 positioner 0,100" (2,54mm)
Kategori
Kontaktlängd - polstift
0,620" (15,75mm)
Tillv.
Övergripande kontaktlängd
0,950" (24,13mm)
Isoleringshöjd
0,100" (2,54mm)
Arbetstemperatur
-65°C-125°C
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktlängd - hopkoppling
0,230" (5,84mm)
Antal Enhetspris Totalpris
1kr 18,70000kr 18,70
10kr 15,90200kr 159,02
100kr 13,51500kr 1 351,50
500kr 12,06312kr 6 031,56
1 000kr 11,48735kr 11 487,35
5 000kr 10,25497kr 51 274,85
Tillverkarens standardförpackning
Annan längd
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
I lager: 42
CONN HEADER VERT 1POS
I lager: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
I lager: 0
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM