PEC15SABN
DigiKeys produktnummer
S1022E-15-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PEC15SABN
Beskrivning
CONN HEADER VERT 15POS 2.54MM
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 15 positioner 0,100" (2,54mm)
Kategori
Kontaktlängd - polstift
0,230" (5,84mm)
Tillv.
Övergripande kontaktlängd
0,560" (14,22mm)
Förpackning
Bulk
Isoleringshöjd
0,100" (2,54mm)
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktform
Kvadrat
Kontaktdonstyp
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Tenn
Kontakttyp
Stift
Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling
100,0µin (2,54µm)
Delning - hopkoppling
Kontaktytbehandling - polstift
Tenn
Antal positioner
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Antal rader
1
Isoleringsmaterial
Polybutylentereftalat (PBT)
Antal inlästa positioner
Alla
Arbetstemperatur
-65°C-125°C
Stil
Brandklassning av material
UL94 V-0
Mantling
Okapslad
Isolering, färg
Svart
Monteringstyp
Strömklassning (Ampere)
3A
Terminering
Lödmetall
Kontaktytbehandling, tjocklek - polstift
100,0µin (2,54µm)
Fästtyp
Push-Pull
Basproduktens nummer
Kontaktlängd - hopkoppling
0,230" (5,84mm)
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
Artikel med förädlingsvärde
Bulk
Antal Enhetspris Totalpris
1kr 12,32000kr 12,32
10kr 10,44600kr 104,46
100kr 8,87680kr 887,68
500kr 7,92322kr 3 961,61
1 000kr 7,54499kr 7 544,99
5 000kr 6,73537kr 33 676,85
Tillverkarens standardförpackning
Annan längd
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
I lager: 388
CONN HEADER VERT 1POS
I lager: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
I lager: 1715
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM