PBC24SAFN
DigiKeys produktnummer
S1061E-24-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PBC24SAFN
Beskrivning
CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 24 positioner 0,100" (2,54mm)
Kategori
Kontaktlängd - polstift
0,620" (15,75mm)
Tillv.
Övergripande kontaktlängd
0,950" (24,13mm)
Isoleringshöjd
0,100" (2,54mm)
Arbetstemperatur
-65°C-125°C
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktlängd - hopkoppling
0,230" (5,84mm)
Antal Enhetspris Totalpris
1kr 27,55000kr 27,55
10kr 23,37300kr 233,73
100kr 19,86190kr 1 986,19
500kr 17,72874kr 8 864,37
1 000kr 16,88303kr 16 883,03
5 000kr 15,07220kr 75 361,00
Tillverkarens standardförpackning
Annan längd
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
I lager: 45
CONN HEADER VERT 1POS
I lager: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
I lager: 0
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM