PBC24SAEN
DigiKeys produktnummer
S1051E-24-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PBC24SAEN
Beskrivning
CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 24 positioner 0,100" (2,54mm)
Kategori
Kontaktlängd - polstift
0,520" (13,21mm)
Tillv.
Övergripande kontaktlängd
0,850" (21,59mm)
Isoleringshöjd
0,100" (2,54mm)
Arbetstemperatur
-65°C-125°C
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktlängd - hopkoppling
0,230" (5,84mm)
Antal Enhetspris Totalpris
1kr 23,45000kr 23,45
10kr 19,92500kr 199,25
100kr 16,93250kr 1 693,25
500kr 15,11460kr 7 557,30
1 000kr 14,39324kr 14 393,24
5 000kr 12,84947kr 64 247,35
Tillverkarens standardförpackning
Annan längd
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
I lager: 50
CONN HEADER VERT 1POS
I lager: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
I lager: 0
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM