PBC24SACN
DigiKeys produktnummer
S1031E-24-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PBC24SACN
Beskrivning
CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 24 positioner 0,100" (2,54mm)
Kategori
Kontaktlängd - polstift
0,320" (8,13mm)
Tillv.
Övergripande kontaktlängd
0,650" (16,51mm)
Förpackning
Bulk
Isoleringshöjd
0,100" (2,54mm)
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktform
Kvadrat
Kontaktdonstyp
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Guld
Kontakttyp
Stift
Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling
10,0µin (0,25µm)
Delning - hopkoppling
Kontaktytbehandling - polstift
Tenn
Antal positioner
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Antal rader
1
Isoleringsmaterial
Polybutylentereftalat (PBT)
Antal inlästa positioner
Alla
Arbetstemperatur
-65°C-125°C
Stil
Brandklassning av material
UL94 V-0
Mantling
Okapslad
Isolering, färg
Svart
Monteringstyp
Strömklassning (Ampere)
3A
Terminering
Lödmetall
Kontaktytbehandling, tjocklek - polstift
100,0µin (2,54µm)
Fästtyp
Push-Pull
Basproduktens nummer
Kontaktlängd - hopkoppling
0,230" (5,84mm)
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
Artikel med förädlingsvärde
Bulk
Antal Enhetspris Totalpris
1kr 21,44000kr 21,44
10kr 18,24600kr 182,46
100kr 15,50650kr 1 550,65
500kr 13,84120kr 6 920,60
1 000kr 13,18060kr 13 180,60
5 000kr 11,76672kr 58 833,60
Tillverkarens standardförpackning
Annan längd
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
I lager: 205
CONN HEADER VERT 1POS
I lager: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
I lager: 2210
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
I lager: 364
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM