PBC22DFBN
DigiKeys produktnummer
S2221E-22-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PBC22DFBN
Beskrivning
CONN HEADER VERT 44POS 2.54MM
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 44 positioner 0,100" (2,54mm)
Kategori
Kontaktlängd - hopkoppling
0,318" (8,08mm)
Tillv.
Kontaktlängd - polstift
0,220" (5,58mm)
Förpackning
Bulk
Övergripande kontaktlängd
0,638" (16,21mm)
Artikelstatus
Aktiv
Isoleringshöjd
0,100" (2,54mm)
Kontaktdonstyp
Kontaktform
Kvadrat
Kontakttyp
Stift
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Guld
Delning - hopkoppling
Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling
10,0µin (0,25µm)
Antal positioner
Kontaktytbehandling - polstift
Tenn
Antal rader
2
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Radmellanrum - hopkoppling
Isoleringsmaterial
Polybutylentereftalat (PBT)
Antal inlästa positioner
Alla
Arbetstemperatur
-65°C-125°C
Stil
Brandklassning av material
UL94 V-0
Mantling
Okapslad
Isolering, färg
Svart
Monteringstyp
Strömklassning (Ampere)
3A
Terminering
Lödmetall
Kontaktytbehandling, tjocklek - polstift
100,0µin (2,54µm)
Fästtyp
Push-Pull
Basproduktens nummer
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
Artikel med förädlingsvärde
Bulk
Antal Enhetspris Totalpris
1kr 34,67000kr 34,67
10kr 29,44900kr 294,49
100kr 25,02560kr 2 502,56
500kr 22,33882kr 11 169,41
1 000kr 21,27315kr 21 273,15
Tillverkarens standardförpackning
Annan längd
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
I lager: 50
CONN HEADER VERT 2POS
I lager: 0
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
I lager: 1349
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
I lager: 660
CONN HEADER VERT 8POS 2.54MM