STPS3150U
DigiKeys produktnummer
497-6583-2-ND - Remsa och spole (TR)
497-6583-1-ND - Remsbit (CT)
497-6583-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
STPS3150U
Beskrivning
DIODE SCHOTTKY 150V 3A SMB
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder 150 V 3A Ytmontering SMB
EDA-/CAD-modeller
STPS3150U Modeller
Kategori
Hastighet
Snabb återhämtning =< 500ns, > 200mA (Io)
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
2 µA @ 150 V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Leverantörens enhetsförpackning
SMB
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
150 V
Arbetstemperatur - koppling
175°C (max.)
Ström - likriktat medelvärde (Io)
3A
Basproduktens nummer
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
820 mV @ 3 A