ST60A3H1C1CCEPY3
DigiKeys produktnummer
497-ST60A3H1C1CCEPY3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ST60A3H1C1CCEPY3
Beskrivning
RF_MMWAVE
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
IC RF TxRx enbart Allmän ISM > 1GHz 60GHz 23-VFBGA
Kategori
Seriegränssnitt
I2C, UART
Tillv.
Spänning - källa
1,8V
Förpackning
Tråg
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
23-VFBGA
Typ
TxRx enbart
Leverantörens enhetsförpackning
23-VFBGA (2,95x4,07)
RF-familj/standard
Allmän ISM > 1GHz