ST25DV02K-W1R8S3
DigiKeys produktnummer
497-18178-2-ND - Remsa och spole (TR)
497-18178-1-ND - Remsbit (CT)
497-18178-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ST25DV02K-W1R8S3
Beskrivning
IC RFID TRANSP 13.56MHZ 8SO
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
RFID-transponder IC 13,56MHz ISO 15693, NFC PWM 1,8V-5,5V 8-SOIC (Bredd 0,154", 3,90mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ST25DV02K-W1R8S3 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Gränssnitt
PWM
Tillverkare
STMicroelectronics
Spänning - källa
1,8V-5,5V
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
8-SOIC (Bredd 0,154", 3,90mm)
Typ
RFID-transponder
Leverantörens enhetsförpackning
8-SOIC
Frekvens
13,56MHz