SMCJ70CA-TR
DigiKeys produktnummer
497-15790-2-ND - Remsa och spole (TR)
497-15790-1-ND - Remsbit (CT)
497-15790-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ70CA-TR
Beskrivning
TVS DIODE 70VWM 146VC SMC
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
146V Klämma 69A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering SMC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMCJ70CA-TR Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
69A (8/20µs)
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
70V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
77,8V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
146V