SMCJ33A-TR
DigiKeys produktnummer
497-6520-2-ND - Remsa och spole (TR)
497-6520-1-ND - Remsbit (CT)
497-6520-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ33A-TR
Beskrivning
TVS DIODE 33VWM 69.7VC SMC
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
69,7V Klämma 143A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering SMC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMCJ33A-TR Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
143A (8/20µs)
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
33V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
36,7V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
69,7V