SMC50J58CA
DigiKeys produktnummer
497-SMC50J58CATR-ND - Remsa och spole (TR)
497-SMC50J58CACT-ND - Remsbit (CT)
497-SMC50J58CADKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMC50J58CA
Beskrivning
TVS DIODE 58VWM 93.6VC SMC
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
93,6V Klämma 53A Ipp TVS - dioder Ytmontering SMC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMC50J58CA Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
53A
Tillv.
Effekt - toppuls
5000W (5kW)
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
1
Inkapsling/låda
DO-214AB, SMC
Spänning - backspänning (typ)
58V (max.)
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
64,6V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
93,6V