SMBJ13A-TR
DigiKeys produktnummer
497-7449-2-ND - Remsa och spole (TR)
497-7449-1-ND - Remsbit (CT)
497-7449-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMBJ13A-TR
Beskrivning
TVS DIODE 13VWM 21.5VC SMB
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
21,5V Klämma 29A Ipp TVS - dioder Ytmontering SMB
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMBJ13A-TR Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
29A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
13V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
14,4V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
21,5V