SMBJ13A-TR | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | SMBJ13A-TR |
Beskrivning | TVS DIODE 13VWM 21.5VC SMB |
Tillverkarens standardleveranstid | 13 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 21,5V Klämma 29A Ipp TVS - dioder Ytmontering SMB |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | SMBJ13A-TR Modeller |
Kategori | Ström - toppuls (10/1000 µs) 29A |
Tillv. | Effekt - toppuls 600W |
Serie | Nätmatningsskydd Nej |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Tillämpningar General Purpose |
Artikelstatus Aktiv | Arbetstemperatur -55°C-150°C (TJ) |
Typ Zener | Monteringstyp Ytmontering |
Enkelriktade kanaler 1 | Inkapsling/låda DO-214AA, SMB |
Spänning - backspänning (typ) 13V | Leverantörens enhetsförpackning |
Spänning - genombrott (min) 14,4V | Basproduktens nummer |
Spänning - begränsning (max) @ Ipp 21,5V |