SMBJ10CA-TR
DigiKeys produktnummer
497-3000-2-ND - Remsa och spole (TR)
497-3000-1-ND - Remsbit (CT)
497-3000-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMBJ10CA-TR
Beskrivning
TVS DIODE 10VWM 17VC SMB
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
17V Klämma 37A Ipp TVS - dioder Ytmontering SMB
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMBJ10CA-TR Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
37A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Serie
Nätmatningsskydd
Nej
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Typ
Zener
Monteringstyp
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
1
Inkapsling/låda
DO-214AA, SMB
Spänning - backspänning (typ)
10V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
11,1V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
17V