SMA6J15A-TR | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | SMA6J15A-TR |
Beskrivning | TVS DIODE 15VWM 27.7VC DO214AC |
Tillverkarens standardleveranstid | 13 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 27,7V Klämma 123A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | SMA6J15A-TR Modeller |
Kategori | Ström - toppuls (10/1000 µs) 123A (8/20µs) |
Tillv. | Effekt - toppuls 600W |
Serie | Nätmatningsskydd Nej |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Tillämpningar General Purpose |
Artikelstatus Aktiv | Arbetstemperatur -55°C-175°C (TJ) |
Typ Zener | Monteringstyp Ytmontering |
Enkelriktade kanaler 1 | Inkapsling/låda DO-214AC, SMA |
Spänning - backspänning (typ) 15V | Leverantörens enhetsförpackning |
Spänning - genombrott (min) 16,7V | Basproduktens nummer |
Spänning - begränsning (max) @ Ipp 27,7V |