SM15T39CAY
DigiKeys produktnummer
497-10793-2-ND - Remsa och spole (TR)
497-10793-1-ND - Remsbit (CT)
497-10793-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SM15T39CAY
Beskrivning
TVS DIODE 33.3VWM 69.7VC SMC
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
69,7V Klämma 143A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering SMC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SM15T39CAY Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
143A (8/20µs)
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Arbetstemperatur
-40°C-150°C (TJ)
Artikelstatus
Aktiv
Grad
Automotive
Typ
Zener
Godkännande
AEC-Q101
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
33,3V
Spänning - genombrott (min)
37,1V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
69,7V