SM15T27A
DigiKeys produktnummer
497-7869-2-ND - Remsa och spole (TR)
497-7869-1-ND - Remsbit (CT)
497-7869-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SM15T27A
Beskrivning
TVS DIODE 23.1VWM 48.3VC SMC
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
48,3V Klämma 207A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering SMC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SM15T27A Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
207A (8/20µs)
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
General Purpose
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
23,1V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
25,7V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
48,3V