LDK220M33R | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | LDK220M33R |
Beskrivning | IC REG LINEAR 3.3V 200MA SOT23-5 |
Tillverkarens standardleveranstid | 24 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | PMIC - spänningsregulatorer - linjära Positiv Fast 1 Utgång 200mA SOT-23-5 |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | LDK220M33R Modeller |
Kategori | Vilström - (Iq) 90 µA |
Tillv. | Ström - drift (max) 100 µA |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | PSRR 55dB-50dB (120Hz-10kHz) |
Artikelstatus Aktiv | Styrfunktioner Aktivera |
Utgångskonfiguration | Skyddsfunktioner Överström, övertemperatur |
Utgångstyp | Arbetstemperatur -40°C-125°C |
Antal regulatorer 1 | Monteringstyp Ytmontering |
Spänning - ingång (max) 13,2V | Inkapsling/låda SC-74A, SOT-753 |
Spänning - utspänning (min/fast) 3,3V | Leverantörens enhetsförpackning SOT-23-5 |
Spänning - spänningsfall (max) 0,35V vid 200mA | Basproduktens nummer |