ESDALC6V1-5M6
DigiKeys produktnummer
497-5780-2-ND - Remsa och spole (TR)
497-5780-1-ND - Remsbit (CT)
497-5780-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ESDALC6V1-5M6
Beskrivning
TVS DIODE 3VWM 6UQFN
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Klämma Ipp TVS - dioder Ytmontering 6-µQFN (1,45x1,0)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ESDALC6V1-5M6 Modeller
Kategori
Effekt - toppuls
30W
Kapacitans @ frekvens
12pF vid 1MHz
Artikelstatus
Föråldrad
Arbetstemperatur
-40°C-125°C (TJ)
Enkelriktade kanaler
5
Inkapsling/låda
6-UFDFN
Spänning - backspänning (typ)
3V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
6,1V