ESDALC14V2-1U2
DigiKeys produktnummer
497-9059-2-ND - Remsa och spole (TR)
497-9059-1-ND - Remsbit (CT)
497-9059-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ESDALC14V2-1U2
Beskrivning
TVS DIODE 3VWM ST0201
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Klämma Ipp TVS - dioder Ytmontering 0201
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ESDALC14V2-1U2 Modeller
Kategori
Effekt - toppuls
30W
Tillv.
Nätmatningsskydd
Nej
Serie
Tillämpningar
General Purpose
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kapacitans @ frekvens
6pF vid 1MHz
Artikelstatus
Föråldrad
Arbetstemperatur
-40°C-125°C (TJ)
Typ
Zener
Monteringstyp
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
1
Inkapsling/låda
0201 (metrisk 0603)
Spänning - backspänning (typ)
3V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
14,2V