ESDA6V1-5W6 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TDK
I lager: 963
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
I lager: 7 805
Datablad
Littelfuse Inc.
I lager: 1 243
I lager: 779
Klämma Ipp TVS - dioder Ytmontering SOT-323-6L
ESDA6V1-5W6
DigiKeys produktnummer
497-6634-2-ND - Remsa och spole (TR)
497-6634-1-ND - Remsbit (CT)
497-6634-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ESDA6V1-5W6
Beskrivning
TVS DIODE 3VWM SOT3236L
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
ESDA6V1-5W6 Modeller
Kategori
Effekt - toppuls
100W
Arbetstemperatur
-40°C-125°C (TJ)
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Enkelriktade kanaler
5
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - backspänning (typ)
3V
Basproduktens nummer
Spänning - genombrott (min)
6,1V