ESDA6V1-5P6
DigiKeys produktnummer
497-12488-2-ND - Remsa och spole (TR)
497-12488-1-ND - Remsbit (CT)
497-12488-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ESDA6V1-5P6
Beskrivning
TVS DIODE 3VWM SOT666IP
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Klämma Ipp TVS - dioder Ytmontering SOT-666IP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ESDA6V1-5P6 Modeller
Kategori
Effekt - toppuls
150W
Tillv.
Nätmatningsskydd
Nej
Serie
Tillämpningar
General Purpose
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-150°C (TJ)
Artikelstatus
Föråldrad
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Zener
Inkapsling/låda
SOT-563, SOT-666
Enkelriktade kanaler
5
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - backspänning (typ)
3V
Basproduktens nummer
Spänning - genombrott (min)
6,1V