ESDA5V3SC6
DigiKeys produktnummer
497-6633-2-ND - Remsa och spole (TR)
497-6633-1-ND - Remsbit (CT)
497-6633-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ESDA5V3SC6
Beskrivning
TVS DIODE 3VWM SOT23-6
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Klämma Ipp TVS - dioder Ytmontering SOT-23-6
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ESDA5V3SC6 Modeller
Kategori
Effekt - toppuls
500W
Tillv.
Nätmatningsskydd
Nej
Serie
Tillämpningar
General Purpose
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-125°C (TA)
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Zener
Inkapsling/låda
SOT-23-6
Enkelriktade kanaler
4
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - backspänning (typ)
3V
Basproduktens nummer
Spänning - genombrott (min)
5,3V