ESDA5V3L
DigiKeys produktnummer
497-6632-2-ND - Remsa och spole (TR)
497-6632-1-ND - Remsbit (CT)
497-6632-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ESDA5V3L
Beskrivning
TVS DIODE 3VWM SOT23-3
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Klämma 25A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering SOT-23-3
EDA-/CAD-modeller
ESDA5V3L Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
25A (8/20µs)
Tillv.
Effekt - toppuls
300W
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-150°C (TJ)
Enkelriktade kanaler
2
Inkapsling/låda
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spänning - backspänning (typ)
3V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
5,3V